NASI PARTNERZY

Restauracja Lago

To nowoczesna kuchnia europejska, doskonała obsługa oraz niepowtarzalna atmosfera z zapierającymi dech w piersiach widokami.

Studio Mansarda i Long Johns

Studio Mansarda mieszczące się przy ul. Staromiejskiej 14 oraz Long Johns z siedzibą przy ul. Kanta 17A to miejsca, gdzie profesjonalizm spotyka się ze sztuką dając początek niepowtarzalności.

LightBox

Jest to:

  • Całodzienne zestawy zbilansowanych, smacznych posiłków o określonej wartości energetycznej (od 1000 do 2500 kcal), produkowanych w nowoczesnym zakładzie z wdrożonym systemem HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points)

  • Wartość odżywcza pokrywająca zapotrzebowanie człowieka na składniki odżywcze, mikro i makroelementy zgodne z normami i zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia

  • Hermetycznie zamknięte pojemniki, chroniące przed zanieczyszczeniami, również mikrobiologicznymi

  • Dostawa przez kuriera w miejsce i o czasie wybranym przez klienta.

Fabryka Siły

Miło nam poinformować, że naszym partnerem został portal Fabryk Siły; jest to największy i jeden z najbardziej opiniotwórczych portali w Polsce o tematyce treningów, diety, suplementów, biegania, doradztwa treningowego i motywacji.

Benefit System

Swobodny dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Dla kondycji. Dla relaksu. Dla zdrowia. Dzięki kartom sportowym masz wolny wybór. Samodzielnie ustalasz miejsca, godziny i rodzaj treningu. Sprawdź nasze możliwości i skorzystaj z nich dla siebie.

OK System

OK System Polska jest firmą wyspecjalizowaną w sprzedaży usług dla poprawy kondycji fizycznej, rekreacji, zdrowia i urody. Podejmujemy współpracę partnerską ze starannie wybranymi firmami na terenie całego kraju, świadczącymi usługi wysokiej jakości w zakresie:

  • sportu i rekreacji,
  • kultury i rozrywki,
  • poprawy zdrowia i urody (również zabiegi upiększające i masaże).

FitProfit

Nasze programy zawierają szeroki wachlarz świadczeń pracowniczych „skrojony na miarę” potrzeb firm i ich pracowników. Rozpatrujemy indywidualnie wszystkie pomysły i potrzeby pracodawców działających na rzecz swoich pracowników, umożliwiając im współpracę przy tworzeniu opcji „pakietu dla siebie”.

Fotopasjonatka

Uchwycić chwilę by była wyjątkowa i niepowtarzalna ! Zatrzymać emocje w szklanym oku aparatu! Poznawać i cieszyć się obecnością ludzi!!!

Jestem Fit

Nasza strona poświęcona jest zagadnieniom związanym z dietetyką i fitnessem oraz wspieraniem osób, które pragną schudnąć i zmienić swoje nawyki żywieniowe lub po prostu zacząć aktywny tryb życia. Portal JestemFIT.pl jest skierowany głównie do kobiet, ale równie chętnie odwiedzają nas panowie.

Muke - Wyciskarki do soków

Wyciskarki wolnoobrotowe Muke to gwarancja wysokiej jakości wykonania, unikalnego designu, dokładnie wyciśniętych składników i pysznych zdrowych soków z warzyw i owoców. Dzięki wymiennym sitom wyciskarki wolnoobrotowe Muke pozwalają na przygotowanie smoothie, gęstych koktajli, przecierów, sorbetów, babyfood-ów, mlek roślinnych i wielu innych. Świetnie sobie radzą z produktami miękkimi i twardymi, zamrożonymi oraz z korzeniami, orzechami, łodygami, ziołami, liśćmi i trawami. Wyciskarka wolnoobrotowa Muke jest łatwa w czyszczeniu oraz pozwala bez trudu zmienić nawyki żywieniowe. Akcesoria dołączone do wyciskarki pozwolą od razu po otrzymaniu przesyłki, przyrządzać wyśmienite soki. Dbając o zdrowie i jakość Twojego życia, do każdej wyciskarki dołączamy Bon na Zdrowie - możliwość skorzystania z wyjątkowych usług zdrowotnych w Twojej okolicy o wartości do 250 zł.