ZAJĘCIA PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA TWOJEGO DZIECKA

kids dance

to zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Polegają one na zapoznaniu dziecka z muzyką i ruchem; są wprowadzeniem do świata tańca. Najmłodsi nauczą się podstaw różnych stylów tańca połączonych z wszechstronnym i harmonijnym rozwojem dziecka. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem i muzyką – dla dzieci to pierwszy kontakt z usystematyzowaną formą ruchu. Dzięki tym zajęciom Twoja pociecha rozwinie koordynację ruchową, poczucie rytmu, spożytkuje nadmiar energii oraz pozna nowych znajomych. 

vertical kids

Vertical kids to zajęcia gimnastyczne typu pole sport, które powstały na prośbę mam ćwiczących u nas. Ćwicząc z nami na pionowym trzepaku twoja pociecha stopniowo nabiera siły i pewności siebie, poprawia swoją postawę i koordynację ruchową oraz zwiększa elastyczność swoich mięśni, a przy okazji dobrze się bawi, bo które dziecko nie lubi wirować i wspinać się na co tylko się da 🙂

szarfy kids

Pamiętasz długie godziny spędzone na trzepaku w dzieciństwie? Teraz znalezienie trzepaka, nie jest tak proste, a już widok dzieci na tym trzepaku to rzadkość wielka.

Szarfy kids to zajęcia, które dadzą Twemu dziecku takie samo poczucie beztroski i radość jak wiszenie do góry nogami na trzepaku czy zabawa na huśtawce. Prócz usmiechu, który nie schodzi z twarzy dzieci, zajęcia w szarfach sprawiają, że nasze pociechy stają się odważniejsze, bardziej pewne siebie, silniejsze, z lepszą posturą i bardziej rozwiniętym poczuciem równowagi.

rodzic i dziecko

Zapraszamy na taneczno-ruchowe zajęcia rodziców wraz ze swoją  pociechą. Na zajęciach będziemy poznawać kroki z różnych stylów tanecznych oraz tańce integracyjne dla całej grupy. Połączenie tego wszystkiego z dobrą zabawą i skoczną muzyką sprawia, że jest to idealna forma spędzenia czasu wolnego w twórczy i przyjemny sposób. Zajęcia dla dzieci od 3 r.ż. Wspólny taniec pomaga kształtować koordynację i pamięć ruchową, uczy poczucia rytmu i daje okazję do poznawania własnego ciała.

mini balecik

Zajęcia dla małych księżniczek w wieku przedszkolnym, Na zajęciach dzieci będą rozwijać swoją koordynację psychoruchową, prawidłową postawę, kształtować poczucie rytmu, słuch muzyczny, ćwiczyć pamięć i koncentrację przez naukę podstawowych kroków baletowych przy dźwiękach muzyki klasycznej połączonej z tańcami nowoczesnymi. Gwarantujemy dużo pozytywnej energii i integrację z rówieśnikami !

jazz & modern

Dzieci oprócz poznania techniki tanecznej, uczą się panowania nad własnym ciałem, świadomego i autentycznego wyrażania siebie oraz okazywania emocji poprzez ruch. Zajęcia zawierają elementy pracy teatralnej, m.in. sztukę improwizacji czy pracę z drugim człowiekiem; która uczy kreatywności, współpracy, przełamuje barierę nieśmiałości i dostarcza dużo pozytywnych emocji. Dodatkowo, zajęcia rozwijają prawidłową postawę ciała, wpływają pozytywnie na rozwój zarówno fizyczny jak i psychiczny, uczą skupienia, wytrwałości oraz sumienności.