ZAJĘCIA PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA TWOJEGO DZIECKA

kids dance

to zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym. Polegają one na zapoznaniu dziecka z muzyką i ruchem; są wprowadzeniem do świata tańca. Najmłodsi nauczą się podstaw różnych stylów tańca połączonych z wszechstronnym i harmonijnym rozwojem dziecka. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem i muzyką – dla dzieci to pierwszy kontakt z usystematyzowaną formą ruchu. Dzięki tym zajęciom Twoja pociecha rozwinie koordynację ruchową, poczucie rytmu, spożytkuje nadmiar energii oraz pozna nowych znajomych. 

vertical kids

Vertical kids to zajęcia gimnastyczne typu pole sport, które powstały na prośbę mam ćwiczących u nas. Ćwicząc z nami na pionowym trzepaku twoja pociecha stopniowo nabiera siły i pewności siebie, poprawia swoją postawę i koordynację ruchową oraz zwiększa elastyczność swoich mięśni, a przy okazji dobrze się bawi, bo które dziecko nie lubi wirować i wspinać się na co tylko się da 🙂

szarfy kids

Pamiętasz długie godziny spędzone na trzepaku w dzieciństwie? Teraz znalezienie trzepaka, nie jest tak proste, a już widok dzieci na tym trzepaku to rzadkość wielka.

Szarfy kids to zajęcia, które dadzą Twemu dziecku takie samo poczucie beztroski i radość jak wiszenie do góry nogami na trzepaku czy zabawa na huśtawce. Prócz usmiechu, który nie schodzi z twarzy dzieci, zajęcia w szarfach sprawiają, że nasze pociechy stają się odważniejsze, bardziej pewne siebie, silniejsze, z lepszą posturą i bardziej rozwiniętym poczuciem równowagi.