Poznaj naszą kadrę

fot. CF Studio

Iza Łagun

pole dance, stretching, aerial yoga, szarfy kids, vertical kids, yoga wheel, zdrowy kręgosłup oraz trening mięśni dna miednicy

Z wykształcenia pedagog, anglista i technolog żywości; z zamiłowania - gospodarz miejsca, które kocha tak jak ludzi, którzy je odwiedzają. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Od 2016 jest też instruktorem aerial yoga, a od 2017 prowadzi te zajęcia zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. W ramach rozwijania swoich kwalifikacji zdobyła też uprawnienia instruktora yoga wheel oraz pilates, a także w zakresie treningu mięśni dna miednicy metodą CoreFit System. Stale rozwija swój warsztat jeżdżąc na szkolenia, aby jak najwięcej wiedzy przekazać potem kursantom.

Jej treningi to dawka pozytywnej energii, wzrost poczucia własnej wartości oraz satysfakcja i radość z kolejnych osiągnięć i przełamanych lęków.

fot. CF Studio

Gabriela Chmielewska

zumba

Gabrysia jest instruktorem Zumby od 2013. Pierwsze szlify zdobywała w Anglii, gdzie prowadziła zajęcia do 2015. Wtedy wróciła do Polski. Jej klasy były bardzo wysoko oceniane, a ludzie wychodzili zadowoleni i zawsze wracali po więcej. Nie tylko często uczestniczyła w wielu Masterclass'ach oraz Zin Jam'ach (szczególnie pod kątem reggaetonu), ale też wpółorganizowała charytatywne Zumbathon'y (odpowiednik polskich maratonów).  Prywatnie - mama dwójki dzieci pracująca w miejscu absolutnie nie związanym z tańcem (a szkoda, bo każdemu by się czasem przydało… )

 

fot. CF Studio

Monika Gauk-Bujalska

pilates

Nauczyciel metody Pilates, trener personelny, instruktor fitness, instruktor Slow Joggingu.

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Peak Pilates, Open Mind School, Profi Fitness School i wielu innych. Uczestniczka licznych warsztatów branżowych, wciąż podnosi swoje kwalifikacje  zawodowe. Ceni profesjonalizm, optymizm oraz  empatię, stara się  podążać za koncepcją bycia” tu i teraz".  Mama dwóch małych żeglarzy, miłośniczka zwierząt i otaczającej nas przyrody.

fot. CF Studio

Natalia Grabowska

pole dance, exotic

Natalia to wulkan energii, a poza tym instruktor Pole Dance. Zaczęła trenować PD z przekory, ponieważ bawiły ją reakcję ludzi, którzy myśleli stereotypowo na ten temat. I tak z chwilowej zabawy zrodziła się pasja. Od ponad roku zakochana w stylu exotic, dzięki niemu, jak mówi, czuje się seksowna, pewna siebie i silna. Żaden inny sport nie daje tyle radości i siniaków 🙂 Treningi z nią to solidny wycisk i dobra zabawa 🙂

fot. CF Studio

Marzena Karpowska

trening obwodowy - super forma

fot. CF Studio

Ilona Kuncewicz

kids dance, mini balecik, sexy dance,

Ilona Kuncewicz – pedagog specjalny, animatorka i tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Taniec jest jej pasją, która towarzyszy jej nieustannie od 8 roku życia. Przez lata poznawała różne techniki taneczne, takie jak disco dance, balet, hip hop, taniec towarzyski, itp. Tańczyła w różnych zespołach tanecznych, z którymi odnosiła liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Swoje taneczne doświadczenie poszerza o różne warsztaty i szkolenia, także te skierowane do najmłodszych i osób z niepełnosprawnością, m.in. z pedagogiki zabawy, choreoterapii, tańców integracyjnych, tańców w kręgu, itp. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, którą zaraża innych. 

Dużo tańca, dobra zabawa, radość i uśmiech, to stałe elementy na zajęciach z Iloną.