Poznaj naszą kadrę

fot. CF Studio

Iza Łagun

pole dance, stretching, aerial yoga, szarfy kids, vertical kids, yoga wheel, zdrowy kręgosłup oraz trening mięśni dna miednicy

Z wykształcenia pedagog, anglista i technolog żywości; z zamiłowania - gospodarz miejsca, które kocha tak jak ludzi, którzy je odwiedzają. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Od 2016 jest też instruktorem aerial yoga, a od 2017 prowadzi te zajęcia zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. W ramach rozwijania swoich kwalifikacji zdobyła też uprawnienia instruktora yoga wheel oraz pilates, a także w zakresie treningu mięśni dna miednicy metodą CoreFit System. Stale rozwija swój warsztat jeżdżąc na szkolenia, aby jak najwięcej wiedzy przekazać potem kursantom.

Jej treningi to dawka pozytywnej energii, wzrost poczucia własnej wartości oraz satysfakcja i radość z kolejnych osiągnięć i przełamanych lęków.

fot. CF Studio

Gabriela Chmielewska

zumba

Gabrysia jest instruktorem Zumby od 2013. Pierwsze szlify zdobywała w Anglii, gdzie prowadziła zajęcia do 2015. Wtedy wróciła do Polski. Jej klasy były bardzo wysoko oceniane, a ludzie wychodzili zadowoleni i zawsze wracali po więcej. Nie tylko często uczestniczyła w wielu Masterclass'ach oraz Zin Jam'ach (szczególnie pod kątem reggaetonu), ale też wpółorganizowała charytatywne Zumbathon'y (odpowiednik polskich maratonów).  Prywatnie - mama dwójki dzieci pracująca w miejscu absolutnie nie związanym z tańcem (a szkoda, bo każdemu by się czasem przydało… )

 

fot. CF Studio

Monika Gauk-Bujalska

pilates

Nauczyciel metody Pilates, trener personelny, instruktor fitness, instruktor Slow Joggingu.

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Peak Pilates, Open Mind School, Profi Fitness School i wielu innych. Uczestniczka licznych warsztatów branżowych, wciąż podnosi swoje kwalifikacje  zawodowe. Ceni profesjonalizm, optymizm oraz  empatię, stara się  podążać za koncepcją bycia” tu i teraz".  Mama dwóch małych żeglarzy, miłośniczka zwierząt i otaczającej nas przyrody.

fot. CF Studio

Natalia Grabowska

pole dance, exotic

Natalia to wulkan energii, a poza tym instruktor Pole Dance. Zaczęła trenować PD z przekory, ponieważ bawiły ją reakcję ludzi, którzy myśleli stereotypowo na ten temat. I tak z chwilowej zabawy zrodziła się pasja. Od ponad roku zakochana w stylu exotic, dzięki niemu, jak mówi, czuje się seksowna, pewna siebie i silna. Żaden inny sport nie daje tyle radości i siniaków 🙂 Treningi z nią to solidny wycisk i dobra zabawa 🙂

fot. CF Studio

Marzena Karpowska

trening obwodowy - super forma

fot. CF Studio

Ilona Kuncewicz

kids dance, mini balecik, sexy dance,

Ilona Kuncewicz – pedagog specjalny, animatorka i tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Taniec jest jej pasją, która towarzyszy jej nieustannie od 8 roku życia. Przez lata poznawała różne techniki taneczne, takie jak disco dance, balet, hip hop, taniec towarzyski, itp. Tańczyła w różnych zespołach tanecznych, z którymi odnosiła liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Swoje taneczne doświadczenie poszerza o różne warsztaty i szkolenia, także te skierowane do najmłodszych i osób z niepełnosprawnością, m.in. z pedagogiki zabawy, choreoterapii, tańców integracyjnych, tańców w kręgu, itp. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, którą zaraża innych. 

Dużo tańca, dobra zabawa, radość i uśmiech, to stałe elementy na zajęciach z Iloną.

fot. CF Studio

Paula Plichta

akrobatyka dla dorosłych

 

fot. CF Studio

Joanna Przybył

pole dance, jazz & modern, vertical kids

Taniec jest dla niej ogromną pasją, bez której nie wyobraża sobie życia. Towarzyszy jej od szesnastu lat. Przez blisko dziesięć lat była tancerką Zespołu Tańca Nowoczesnego Adena w Opolu, gdzie szkoliła się głównie w technikach jazz i modern, w których odniosła wiele sukcesów na zawodach ogólnokrajowych oraz międzynarodowych.  Poznała również podstawy baletu, a równolegle do jazz’u i modern’u trenowała akrobatykę. Nie są jej obce również takie techniki jak street dance czy disco dance. Przez kilka lat tańczyła także w teatrze tańca działającym przy ZTN Adena. Od ponad trzech lat posiada uprawnienia instruktora pole dance i prowadzi w tej dziedzinie treningi grupowe oraz indywidualne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas prowadzenia zajęć gimnastycznych w PowerGym w Szczecinie oraz zajęć pole dance we Fly Pole Dance Studio w Szczecinie. W tańcu najbardziej ceni uczucie zjednoczenia ze swoim ciałem, możliwość wyrażenia emocji, oczyszczenie umysłu, ekspresyjność i mnogość środków wyrazu.

fot. CF Studio

Paweł

recepcja

 

fot. CF Studio

Kasia

recepcja

 

fot. CF Studio

Sonia

recepcja

 

Magdalena Przyborowska-Świderska

gimnastyka z elementami akrobatyki dla dzieci i dorosłych

Witajcie w moim świecie!
Moja pasja do gimnastyki spowodowała, że od 1 września zaczęłam prowadzić zajęcia na rzecz poprawy kondycji fizycznej mieszkańców Olsztyna i okolic. Moim głównym celem jest harmonijny rozwój fizyczny,który łącze z dobrą zabawą. Jestem szczęściarą………… kocham swoją pracę- każdą sekundę z gimnastyką :) .

 

Zapisz