Poznaj naszą kadrę

fot. Izabela Oklińska

Iza Łagun

pole dance, stretching

Z wykształcenia pedagog, anglista i technolog żywości; z zamiłowania - gospodarz miejsca, które kocha tak jak ludzi, którzy je odwiedzają. Swoją przygodę z fitnessem zaczęła kilkanaście lat temu po urodzeniu dzieci; dziś nie wyobraża sobie dnia bez ćwiczeń. Od 2014 roku posiada międzynarodowe uprawnienia Vertical Dance Pole Fitness Instructor Qualification. Dbając o rozwój własny i swoich kursantek, organizuje różnorakie warsztaty i stale się szkoli podnosząc swoje kwalifikacje.  

Jej treningi to dawka pozytywnej energii, wzrost poczucia własnej wartości oraz satysfakcja i radość z kolejnych osiągnięć i przełamanych lęków.

 

fot. Izabela Oklińska

Gabriela Chmielewska

zumba

Gabrysia jest instruktorem Zumby od 2013. Pierwsze szlify zdobywała w Anglii, gdzie prowadziła zajęcia do 2015. Wtedy wróciła do Polski. Jej klasy były bardzo wysoko oceniane, a ludzie wychodzili zadowoleni i zawsze wracali po więcej. Nie tylko często uczestniczyła w wielu Masterclass'ach oraz Zin Jam'ach (szczególnie pod kątem reggaetonu), ale też wpółorganizowała charytatywne Zumbathon'y (odpowiednik polskich maratonów).  Prywatnie - mama dwójki dzieci pracująca w miejscu absolutnie nie związanym z tańcem (a szkoda, bo każdemu by się czasem przydało… )

 

fot. Izabela Oklińska

Ilona Kuncewicz

sexy dance, kids dance, rodzic i dziecko

Z wykształcenia pedagog, ukończyła studia na kierunku Oligofrenopedagogika oraz Diagnostyka pedagogiczna z edukacją międzykulturową,  animatorka i tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Taniec jest jej pasją, która towarzyszy jej nieustannie od 8 roku życia. Przez lata poznawała różne techniki taneczne, takie jak disco dance, balet, hip hop, taniec towarzyski, itp. Tańczyła w różnych zespołach tanecznych, z którymi odnosiła liczne sukcesy, m.in. pierwsze miejsce na Międzynarodowych Konfrontacjach Tanecznych w Elblągu w 2007 roku.  Swoje taneczne doświadczenie poszerza o różne warsztaty i szkolenia, także te skierowane do  najmłodszych i osób z niepełnosprawnością, m.in. z pedagogiki zabawy, choreoterapii, tańców integracyjnych, tańców w kręgu, itp. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, którą zaraża innych.

Dużo ruchu, dobra zabawa, radość i uśmiech, to stałe elementy na zajęciach z Iloną.

fot. Izabela Oklińska

Monika Maciejewska

pracownia twórczych główek - zajęcia plastyczne

Nasza artystyczna Maciejka prowadzi zajęcia plastyczne już od roku, a wszystkie Twórcze Główki, które z nią przez ten czas współpracowały wychodziły z zajęć uśmiechnięte od ucha do ucha z naręczami własnoręcznie wykonanych prac 🙂

Teraz zaczynamy kolejny rok i chcemy byście dołączyli do nas.

Na zajęciach trwających 60 minut dzięki różnym działaniom plastycznym staramy się wykorzystać zainteresowania artystyczne dzieci oraz rozwijać ich wrodzone możliwości twórcze.

fot. Izabela Oklińska

Monika Nachaj

silk & pole, joga dla biegaczy, joga powietrzna, stretching powięziowy, acroyoga

Certyfikowany instruktor Vinyasa Power Yogi IFAA International Fitness & Aerobic Academy, Ashtanga Vinyasa Yoga 50hrs Teacher Training Course oraz Aerial Yogi. Na Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu uzyskała międzynarodowe uprawnienia trenera personalnego. Treningi Pole Dance rozpoczęła pod okiem Bereniki Nienadowskiej. Od 5 lat intensywnie szkoli się i rozwija na warsztatach w całym kraju. Wszystkie swoje treningi opiera o zasady kinezjologii i anatomii. Prowadzi jogę fizyczną opartą na nurtach Hatha i dynamicznej Vinyasie, po 8 latach praktyki uważa, że to idealne połączenie z treningami Pole Dance. Zainspirowana Phoenix Kazree choreografką z Los Angeles postanowiła spróbować SILK & POLE, czyli pole dance z chustą.

 

 

fot. Izabela Oklińska

Ewa Szaminko

trening zdrowotny, sztanga, trening obwodowy

Instruktor fitness z 10-cio letnim doświadczeniem, trener personalny, doradca do spraw żywienia, fizjoterapeuta i instruktor szkoły rodzenia. Stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach zarówno w zakresie treningów funkcjonalnych jak również zdrowotnych. Interesuje się dietetyką kliniczną, uwielbia muzykę, taniec i dobre, zdrowe jedzenie.

Otwarta, cierpliwa, dążąca do tego by ludzie zmieniali dawne nawyki żywieniowe i eliminowali codziennie towarzyszący im stres, podchodzili do własnego ciała holistycznie, czerpali z życia jak najwięcej wprowadzając do niego zdrową aktywność fizyczną, dostosowaną do wieku i możliwości. 

Trening to dla niej forma rozładowania złych emocji, sposób na radzenie sobie ze stresem, poprawa sprawności umysłu i wyglądu ciała.

Magdalena Przyborowska-Świderska

gimnastyka z elementami akrobatyki dla dzieci i dorosłych

Witajcie w moim świecie!
Moja pasja do gimnastyki spowodowała, że od 1 września zaczęłam prowadzić zajęcia na rzecz poprawy kondycji fizycznej mieszkańców Olsztyna i okolic. Moim głównym celem jest harmonijny rozwój fizyczny,który łącze z dobrą zabawą. Jestem szczęściarą………… kocham swoją pracę- każdą sekundę z gimnastyką :) .

 

Zapisz