AktualnościWarsztaty

Warsztaty z Patrykiem Rybarskim

Warsztaty z Patrykiem coraz bliżej, więc kto się jeszcze nie zapisał, niech szybko dzwoni lub pisze  🙂
Cena warsztatów dla klientek Fitnesski 120 zł, a dla osób spoza studia 130 zł

??Mamy też dobrą wiadomość dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pole dance – będzie warsztat na ‼️POZIOMIE PODSTAWOWYM‼️ Po raz pierwszy w Olsztynie, wiec warto 

Opisy proponowanych warsztatów:

1) COMBOS SET:
– dla osób ćwiczących pole dance min. 5 miesięcy. – przedstawione zostanie wiele nowych tricków, których vicemistrz świata używa w swoich combosach jak i te które na bieżąco odkrywa. Skupienie się na technice, czystości i płynności ruchu. Zajęcia na spinningu.

2) HANDSPRING COMBINATION:
– przedstawione zostanie wiele nowych combosów wykorzystującyh HANDSPRING, skupienie się na technice wykonywanej figury. Zajęcia na spinningu i statyku.
– przedstawione zostanie wiele nowych tricków, których Wicemistrz świata używa w swoich combosach jak i te które na bieżąco odkrywa. Skupienie się na technice, czystości i płynności ruchu. Zajęcia na spinningu.

3) CHOREO POLE – Warsztaty choreograficzne :
– dla osób powyżej poziomu basic. Pozwalają na wykorzystanie poznanych dotąd tricków z zajęć pole dance. Jeśli chcesz wykorzystać umiejętności nabyte na zajęciach pole dance i nauczyć się jak łączyć poszczególne figury w taniec to CHOREO POLE przyniesie Ci dużo satysfakcji. Patryk Rybarski w swoich choreografiach przekaże Ci dużo energii. W wyniku tej współpracy powstanie efektowny 1,5 – 2 minutowy pokaz tego co drzemie w kazdym z nas.

4) TRICKI i SPINY – poziom basic 🙂 czyli coś dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z rurką i chcieliby poczuć, że latanie jest im bliższe niż wcześniej 😉

 

Podoba się? Podziel się tym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *